Maltepe Bosch Servisi

Maltepe Bosch Servisi

Bosch Servis olarak hizmet veren firmamız siz değerli Maltepe ilçe sakinleri için garantili ve kaliteli servis hizmeti sunuyor. Bölge servisimizi dilediğiniz zaman arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch servis olarak hizmet veren firmamız Bosch marka buzdolabı kullanıcılarına profesyonel tamir hizmeti sunuyor. Eski yeni tüm Bosch buzdolabı modelleri için bizi arayabilirsiniz. Buzdolabınızın sorunu ne olursa olsun bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Bosch Buzdolabım Su Akıtıyor!

Buzdolabınızın soğutması zayıflamışsa su akıtması normaldir. Soğutma işlemi dolabın genel görevi olduğu için servis çağırarak arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Buzdolabı cihazı kesinlikle boşluk vermeden çalışması gereken bir cihazdır. 3 saatten fazla çalışmayan cihazlarda ki yiyecekler bozulmaya başlar. Bunun farkında olan bir firma olarak tüm buzdolabı arızalarına aynı gün içinde acil servis hizmeti veriyoruz.

Bosch Buzdolabım Sesli Çalışıyor!

Ses yapan buzdolapları için ilk kontrol etmeniz gereken şey, sesin nereden geldiği. Eğer ses cihazın üst kısmından gelirsa fanı ile ilgili sorun olabilir. Fakat ses cihazın alt arka kısmından geliyor ise motorunda sorun olabilir ve acil olarak servis çağırmanız gerekir. Bu tarz arızalar model model fiyat farklılığı çıkarabilir. Ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Bosch Buzdolabımın Alt Tarafı Soğutmuyor!

Üstü sorunsuz çalışıp alt tarafı soğutmuyor ise dolabınızın ara bölmeleri tıkanmış olabilir. Ara bölmelerden fan yardımı ile soğukluğu alt kısıma gönderen fan tıkalı olunca işlem yapamaz. Aksine üst taraf aşırı soğutmaya başlar. Zamanla karlanma da yapabilir.

Not : Buzdolabınızın modeli, arızası ne olursa olsun servisimizi arayarak aynı gün içine kayıt bırakabilirsiniz.

Farkımız:

Garantili Tamir Hizmeti

garantili tamir hizmeti

Maltepe Bosch Servisi olarak firmamız tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl süre ile garantilidir. Yıllardır bu piyasada hizmet veren firmamız profesyonel teknisyenleriyle sizlere garantili hizmet sunuyor. Garanti dahilinde olan cihazların tekrar arızalanmaları durumunda servis öncelikleri vardır. Siz de işinizi şansa bırakmayın garantili tamir hizmeti almak için bizi arayın.

 

Hizmet Bölgelerimiz

maltepe ilçe bosch servisi

Servisimiz Maltepe ilçe geneline hizmet vermektedir. Maltepe ilçesinin hangi semti olursa olsun bizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Küçükyalı Bosch Servisi
İdealtepe Bosch Servisi
Gülsuyu Bosch Servisi
Kartal Bosch Servisi

Sancaktepe Bosch Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi