Maltepe Bosch Servisi

Küçükyalı Bosch Servisi

Küçükyalı ve Altıntepe mahallelerine aynı gün içinde Bosch beyaz eşyai kombi ve klima servis hizmeti veriyoruz. Firmamız arızalara yerinde müdahale etmektedir.

Gülsuyu Bosch Servisi

Gülsuyu ve Gülensu mahallelerinde ikamet eden Bosch kullanıcıları 0216 417 60 67 numaralı telefondan diledikleri zaman arayarak servis talebinde bulunabilirler. Firmamız alanında uzman kadrosu ile sizlere yerinde çözüm üretir. Bizi dilediğiniz zaman arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Sektörün en gelişmiş Bosch Servis firmalarından biri olarak sorunlara yerinde ve garantili çözümler sunuyoruz. Firmamız uzman personeli ile tüm arızaları yerinde gidermektedir. Kaliteli bir onarım hizmeti almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Gülsuyu Bosch Kombi Servisi
Bosch kombiler için uzman kombici teknisyenlerimiz ile arızalara yerinde müdahale ediyoruz. Servisimiz bünyesindeli kombi ustaları işinin ehli kişilerdir. Soğuk kış günlerinde aynı gün içinde kombi servis hizmeti almak isteyen Maltepe ilçe sakinleri telefon numaralarımızdan bizlere diledikleri zaman ulaşarak servis yazdırabilirler.

 

Farkımız:

Garantili Tamir Hizmeti

garantili tamir hizmeti

Maltepe Bosch Servisi olarak firmamız tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl süre ile garantilidir. Yıllardır bu piyasada hizmet veren firmamız profesyonel teknisyenleriyle sizlere garantili hizmet sunuyor. Garanti dahilinde olan cihazların tekrar arızalanmaları durumunda servis öncelikleri vardır. Siz de işinizi şansa bırakmayın garantili tamir hizmeti almak için bizi arayın.

 

Hizmet Bölgelerimiz

maltepe ilçe bosch servisi

Servisimiz Maltepe ilçe geneline hizmet vermektedir. Maltepe ilçesinin hangi semti olursa olsun bizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Küçükyalı Bosch Servisi
İdealtepe
Başıbüyük
Bağlarbaşı