Maltepe Bosch Servisi

Küçükyalı Bosch Servisi

Küçükyalı ve Altıntepe mahallelerine aynı gün içinde Bosch beyaz eşyai kombi ve klima servis hizmeti veriyoruz. Firmamız arızalara yerinde müdahale etmektedir.

İdealtepe Bosch Servisi

Maltepe ilçesinin en gözde semtlerinden biri olan İdealtepe'de Bosch servis hizmeti vermekteyiz. İlçenin en eski servis firmalarından biri olarak siz bölge sakinlerine Bosch beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunuyoruz. Bosch beyaz eşya servisi; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ocak gibi tüm cihazların tüm onarımlarını yapıyoruz.

 

Farkımız:

Garantili Tamir Hizmeti

garantili tamir hizmeti

Maltepe Bosch Servisi olarak firmamız tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl süre ile garantilidir. Yıllardır bu piyasada hizmet veren firmamız profesyonel teknisyenleriyle sizlere garantili hizmet sunuyor. Garanti dahilinde olan cihazların tekrar arızalanmaları durumunda servis öncelikleri vardır. Siz de işinizi şansa bırakmayın garantili tamir hizmeti almak için bizi arayın.

 

Hizmet Bölgelerimiz

maltepe ilçe bosch servisi

Servisimiz Maltepe ilçe geneline hizmet vermektedir. Maltepe ilçesinin hangi semti olursa olsun bizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Küçükyalı Bosch Servisi
İdealtepe
Başıbüyük
Bağlarbaşı