Maltepe Bosch Servisi

Maltepe Bosch Servisi

Özel Servis olarak hizmet veren firmamız siz değerli Maltepe ilçe sakinleri için garantili ve kaliteli servis hizmeti sunuyor. Bölge servisimizi dilediğiniz zaman arayarak teknik destek alabilirsiniz.

İletişim - Telefon Numaralarımız

0216 388 83 88
0216 388 06 33
0216 388 06 22

Maltepe Bosch Çamaşır Makinesi Tamiri

Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız sahip olduğu orjinal yedek parçalar ile eski yeni tüm çamaşır makineleri için tamir hizmeti veriyor. Hem teknisyenlerimiz hem de donanımlı servis araçlarımız sayesinde arızaları yerinde çözüyoruz.

Maltepe Bosch Buzdolabı Tamiri

Yazın yiyeceklerimiz koruyan ve sağlıklı bir şekilde saklayan buzdolapları için aynı gün içinde tamir hizmeti veriyoruz. Teknolojinin ilerlemisyle hayatımızda büyük bir öneme sahip olan beyaz eşyalarımızdan en çok kullandığımız cihazların başında gelen buzdolaplarının uzun süre arızalı kalması yiyeceklerimize zarar verir.

Farkımız:

Garantili Tamir Hizmeti

garantili tamir hizmeti

Maltepe Bosch Servisi olarak firmamız tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl süre ile garantilidir. Yıllardır bu piyasada hizmet veren firmamız profesyonel teknisyenleriyle sizlere garantili hizmet sunuyor. Garanti dahilinde olan cihazların tekrar arızalanmaları durumunda servis öncelikleri vardır. Siz de işinizi şansa bırakmayın garantili tamir hizmeti almak için bizi arayın.

 

Hizmet Bölgelerimiz

maltepe ilçe bosch servisi

Servisimiz Maltepe ilçe geneline hizmet vermektedir. Maltepe ilçesinin hangi semti olursa olsun bizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Küçükyalı
İdealtepe
Başıbüyük
Bağlarbaşı