Maltepe Bosch Servisi

Kartal Bosch Servisi

Bosch beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcıları cihazlarındaki teknik sorunlar, bakım ve montaj hizmetleri için Kartal Bosch Servis şubemizi arayarak teknik destek alabilirler. Kartal Bosch profesyonel ekibi ile sorunları yerinde çözmektedir.

Kartal Bosch Servisi

Bosch marka tüm cihazların tamirini yapan firmamız profesyonel ekibi ile arızaları yerinde çözmektedir. Bosch marka tüm beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için yaşadığınız tüm teknik sorunları Kartal bosch servis şubemizle paylaşarak aynı güne hizmet alabilirsiniz. Servisimiz kaliteli ve 1 yıl garantili onarım hizmetleri vermektedir. Profesyonel kişilerden oluşan çağrı merkezimiz ile sizlere kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Arızalı cihazınızı tamir ettirmek istediğinizde bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis durumuna göre size aynı gün içinde teknik servis ekibi yönlendirilecektir.

Beyaz eşya tamirinde uzman personelimiz ile Bosch marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, fırın ve ocak gibi tüm cihazlar için hizmet alabilirsiniz. Bu tarz beyaz eşya cihazlarının hemen hemen tüm arızalarını yerinde gideriyoruz. Çamaşır makinenizdeki ağır arızalar için cihazınızın atölyeye alınması olası bir durumdur. Bu gibi durumlarda cihazınız atölyede en fazla 2 gün kalır. 2 günün sonunda cihazınız size temizlenmiş ve streçlenmiş bir şekilde getirilir yerine montajı yapılır.

Kombi ve klima ekibimiz sizlere yaz kış aşırı ihtiyaç duyulan bu iki cihaz için kaliteli bir tamir hizmeti sunmaktadır. Bizler işini son derece profesyonel yapan kişilerle çalışıyoruz. Bu sayede sizlere kaliteli bir tamir hizmeti sunuyoruz.

 

Farkımız:

Garantili Tamir Hizmeti

garantili tamir hizmeti

Maltepe Bosch Servisi olarak firmamız tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl süre ile garantilidir. Yıllardır bu piyasada hizmet veren firmamız profesyonel teknisyenleriyle sizlere garantili hizmet sunuyor. Garanti dahilinde olan cihazların tekrar arızalanmaları durumunda servis öncelikleri vardır. Siz de işinizi şansa bırakmayın garantili tamir hizmeti almak için bizi arayın.

 

Hizmet Bölgelerimiz

maltepe ilçe bosch servisi

Servisimiz Maltepe ilçe geneline hizmet vermektedir. Maltepe ilçesinin hangi semti olursa olsun bizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Küçükyalı Bosch Servisi
İdealtepe
Başıbüyük
Bağlarbaşı