Maltepe Bosch Servisi

Küçükyalı Bosch Servisi

Küçükyalı ve Altıntepe mahallelerine aynı gün içinde Bosch beyaz eşyai kombi ve klima servis hizmeti veriyoruz. Firmamız arızalara yerinde müdahale etmektedir.

Küçükyalı Bosch Servisi

Küçükyalı semti Altıntepe mahallesinde bulunan şubemiz ile Küçükyalı geneline aynı gün içinde Bosch beyaz eşya, klima ve kombi servis hizmeti veriyoruz. Firmamız uzman personeli ile tüm sorunlara yerinde çözüm üretmektedir. Cihazlarınızın sorunu ne olursa olsun ilk müdahaleyi her zaman yerinde yapıyoruz. Bosch kullanıcıları yaşadıkları tüm teknik sorunları bizimle paylaşabilirler.

Bünyemizde çalışan tüm teknisyenler işinin ehli kişilerdir. İhtiyaç duyduğunuz her an bizleri arayarak kaliteli ve kalıcı çözümler bulabilirsiniz. Firmamız tüm onarımlar için orijinal yedek parça kullanmaktadır. Ayrıca yapılan işçiliğin ve değişitirilen tüm yedek parçaların 1 yıl süre ile garantisi mevcuttur.

Küçükyalı Bosch Servisi
Altıntepe Bosch Servisi

 

Farkımız:

Garantili Tamir Hizmeti

garantili tamir hizmeti

Maltepe Bosch Servisi olarak firmamız tarafından yapılan tüm işlemler 1 yıl süre ile garantilidir. Yıllardır bu piyasada hizmet veren firmamız profesyonel teknisyenleriyle sizlere garantili hizmet sunuyor. Garanti dahilinde olan cihazların tekrar arızalanmaları durumunda servis öncelikleri vardır. Siz de işinizi şansa bırakmayın garantili tamir hizmeti almak için bizi arayın.

 

Hizmet Bölgelerimiz

maltepe ilçe bosch servisi

Servisimiz Maltepe ilçe geneline hizmet vermektedir. Maltepe ilçesinin hangi semti olursa olsun bizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Küçükyalı Bosch Servisi
İdealtepe
Başıbüyük
Bağlarbaşı