Maltepe Bosch Servisi

Ümraniye Bosch Servisi

Ümraniye ilçe sakinleri Bosch marka cihazlarının onarımı ve bakımı için bizi arayarak teknik servis hizmeti alabilirler. Eski yeni tüm Bosch cihazların tamirini yapan firmamız tüm Ümraniye ilçe geneline aynı gün içinde tamir hizmeti veriyor.

Ümraniye Bosch Servisi

Ümraniye bölgesinde ikamet etmekte olan Bosch kullanıcıları yaşadıkları teknik sorunları ve bakım işlemlerini bizimle paylaşarak en hızlı şekilde çözüm bulabilirler. Eski yeni tüm Bosch beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarını tamir eden firmamız tüm onarımlara ve değişen parçalara 1 sene garanti veriyor. Bosch çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocak gibi cihazlar için acil servis hizmeti veriyor. Ses yapan, çalışmayan, su akıtan tüm beyaz eşya cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Bosch çamaşır makinelerinde ki kazan arızaları için cihazınız atölyeye alınabilir. Fakat atölyeye alınan cihazları en geç 2 iş günü içerisinde hazır bir şekilde teslim ediyoruz.

Bosch fırınlar için tamir ve dönüşüm hizmetlerimiz mevcuttur. Fırınınızın tüm sorunlarını bizimle paylaşarak acil fırın tamir hizmeti alabilirsiniz. Tüm modeller için gerekli olan yedek parçalara sahibiz. Ayrıca fırınlar için tüpten doğal gaza ve doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmetlerimiz mevcuttur. Bosch marka ocaklar için ise sadece dönüşüm hizmeti veriyoruz. Bosch ocaklarınızın arızaları için malesef çözüm üretemiyoruz.

Bosch buzdolabı arızalarına yerinde ve ekonomik çözüm. Cihazınızdaki tüm sorunları bizimle paylaşarak en hızlı şekilde tamir hizmeti alabilirsiniz. Buzdolabı arızalarında cihaz soğutmayı durdurduktan ortalama 6-7 saat sonra içindeki yiyecekler sıcaktan etkilenmeye başlayacaktır. Bu yüzden Ümraniye Bosch Servisi olarak bölgede Bosch marak buzdolabı arızalı olan müşterilerimize en hızlı şekilde servis hizmeti veriyoruz. Bosch buzdolabınızın tüm sorunları için şimdi arayıp kayıt bırakın.

Bosch kombiler için alanında uzman kombici ustalarımız tüm kombi sorunlarını yerinde çözüyor. Kombinizin sorununu bizimle 7 gün 24 saat paylaşabilirsiniz. Ümraniye bosch şubemizdeki şubemizi size en hızlı şekilde yönlendiriyoruz. Ayrıcalıklı ve özel bir servis hizmeti almak için şimdi bize ulaşın.

Bosch klimalar için servis, bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz. Bosch klima modelleri için yapamadığımız hiç bir şey yok. Arızası varsa tamirini, zamanı gelmişse bakımını, ikinci el ise montajını, taşımak istiyorsanız de-montajını yapıyoruz.

Farkımız:

1 Yıl Garantili Onarım

garantili tamir hizmeti

Ümraniye Bosch Servis, tüm yapılan onarımlara ve değiştirilen orijinal Bosch yedek parçalara 1 sene garanti veriyor. Garantili bir Bosch tamir hizmeti almak isteyen Bosch kullanıcıları bizi arayarak acil ve ekonomik bir tamir hizmeti alabilirler.

 

Hizmet Bölgelerimiz

maltepe ilçe bosch servisi

Servisimiz Maltepe ilçe geneline hizmet vermektedir. Maltepe ilçesinin hangi semti olursa olsun bizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Küçükyalı Bosch Servisi
İdealtepe Bosch Servisi
Gülsuyu Bosch Servisi
Kartal Bosch Servisi

Sancaktepe Bosch Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Ümraniye Bosch Servisi